«Детокс Са. Si»

https://youtu.be/BH8PTBl2sA0

Препарат «Детокс Са Si» призначений забезпечити детоксикацію з мінімальними побічними ефектами або зовсім без них. Це особливо важливо для онкологічних і хронічно хворих пацієнтів, які можуть не впоратися із загостренням. Забезпечує належне засвоєння кальцію, бере участь в утворенні колагену (з якого потім формуються хрящі і сполучні тканини) та у виробленні антитіл, гормонів і ферментів. Має протизапальну дію. Приймається «Детокс Са Si» паралельно з іншими оздоровчими препаратами, оскільки при їх застосуванні починається вивільнення шлаків, токсинів, продуктів розпаду та виділень паразитів.

Показання:

Запальні процеси і захворювання кістково-суглобової системи (артрит, артроз, остеопороз, рахіт, ревматизм), переломи, розтягнення зв'язок, захворювання хрящової тканини, для зміцнення зубів, нігтів, волосся.

Як загальнозміцнюючий засіб, сприяє відновленню всіх функцій печінки, очищення клітин печінки та жовчних протоків, має сечогінні властивості і благотворно впливає на серцево-судинну систему. При сечокам'яній і жовчнокам’яній хворобах. Стимулює функцію імунної системи та обмін речовин. При гострому та хронічному гепатиті, стані післяінфекційного і токсичного гепатиту, дистрофії та інфільтрації печінки, цирозі печінки (у комплексному лікуванні), профілактиці токсичного і хімічного ураження печінки (алкогольне, медикаментозне та ін.). При гастриті, виразках, пухлинах, геморої, акне, дивертикулах, невралгії, хронічних інфекціях.

Має протиалергійну дію. Допомагає м'яко очистити кров і травний тракт зв'язуючи і виводячи токсини з важкими металами, зберігаючи мінеральний баланс організму, що запобігає багатьом побічним ефектам детоксикації. І «лікувальна криза» проходить набагато легше. Поліпшує травлення їжі, надає вітамінно-мінеральну підтримку тканинам печінки, підсилює детоксикаційну функцію печінки і сприяє регенерації тканини печінки, підвищує секрецію жовчі та покращує стан шкірних покривів.

Вживати: за 30 хв до їжі або 30 хв після їжі 1-2 рази на день. Діти від 3 до 10 років - по пів кавової ложки. Дітям старше 10 років і дорослим по кавовій ложці. Розвести в склянці води. Вживати в залежності від ступеню зашлакованості організму протягом одного місяця. Тривалість курсу може бути призначена індивідуально, в залежності від стану здоров’я. Дозу можна збільшити за призначенням лікаря.

Рекомендований курс прийому - 1 місяць. Після перерви 10-15 днів курс можна повторити.

Препарат «Детокс Са Si»: для дітей

Дія на організм:

Кремній і Кальцій відіграють важливу роль в життєдіяльності організму. Без іонів кремнію неможливе засвоєння більше 70 мікроелементів організмом. Іони кальцію необхідні для передачі нервових імпульсів, для скорочення скелетних м'язів і м'язів серця. Кальцій і кремній забезпечують нормальний розвиток у дітей кісткового скелета, зубів і сполучних тканин, регулюють процеси згортання крові, беруть участь в імунних процесах, в синтезі і роботі ряду ферментів, мають протиалергійну дію.

Препарат «Детокс Са Si» підвищує проникність клітинних мембран і кишкового епітелію, полегшуючи проходження кальцію всередину клітин і в кісткову тканину. запобігає розвитку рахіту. Стимулює функціональну активність серцево-судинної системи, залоз внутрішньої секреції. Бере участь у багатьох процесах обміну речовин, а також в біосинтезі білків сполучної тканини (колагену і еластину), регенерації шкіри, хрящів, стінок кровоносних судин. Він полегшує всмоктування в кишечнику і засвоєння заліза, стимулює захисні функції організму дитини, зміцнює імунітет. Має протизапальні властивості. Стимулює еритропоез, бере участь у метаболічних процесах, особливо, в період активного росту дитини, при порушенні всмоктування в травному тракті і при діареї.

Рекомендації до застосування:

  • підвищена потреба організму в кальції, залізі і вітамінів в період росту дитини;

  • алергічні захворювання та їх прояви, запальні процеси;

  • недостатність функцій залоз внутрішньої секреції;

  • ослаблений імунітет;

  • ріст зубів і профілактика карієсу;

  • профілактика і комплексне лікування недокрів'я;

  • переломи кісток.

Вживати: Від 3 до 10 років - по пів кавової ложки, дітям старше 10 років, як дорослим.

Застереження: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність та період лактації.

Склад: екстракти рослин (сухі): будяк плямистий насіння, корінь кульбаби, лист м'яти, солодець корінь, валеріана корінь, хвощ польовий, імбир, кардамон, каолін.

Не є лікарським засобом.

Перед прийомом рекомендується порадитися з лікарем.

Форма випуску: порошок

Вага: 60 гр.

Строк придатності: 2 роки.

Умови зберігання: За температури від 0 С до 20 С в сухому прохолодному місці.